۱۷:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

مهلت ارسال آثار محدود است؛ شرکت کنندگان تنها تا پایان سال 95 فرصت دارند

مهلت ارسال آثار محدود است؛ شرکت کنندگان تنها تا پایان سال 95 فرصت دارند

دبیرخانه دائمی جشنواره مردمی فیلم موبایلی معلم اعلام کرد: شرکت کنندگان عزیز می‌توانند آثار خود را نهایتا تا پایان سال جاری برای ما ارسال نمایند.

دبیر نخستین جشنواره ضمن اعلام این خبر افزد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته در خصوص استقبال همه‌ی قشرهای مردمی و همچنین زمانبر بودن داوری آثار ارسالی، آخرین مهلت ارسال آثار را تا پایان سال 95 در نظر گرفته‌ایم تا داوران بتوانند با دقت هر چه بیشتر آثار را بررسی نمایند.

دبیر جشنواره همچنین افزود: از همه‌ی داوطلبین عزیز خواستاریم با توجه به محدود بودن فرصت ارسال آثار، از هم اکنون با مطالعه دقیق متن فراخوان و آموزش‌های ارائه شده در همین وبگاه، اقدام به ساخت فیلم خود نمایند؛ چرا که تهیه یا ارسال اثر در لحظات پایانی، طبیعتا همراه با عجله خواهد بود که همین عامل موجب بروز بسیاری از مشکلات نظیر افت کیفیت اثر و یا حتی عدم موفقیت در ارسال آن می‌شود.

وی در ادامه ضمن دعوت از همه‌ی مردم به شرکت در این جشواره افزود: امیدواریم این جشنواره بتواند با شرکت حداکثری مردم و به ویژه معلمان و مربیان، مولد حرکتی باشد در جهت اصلاح اندیشه‌ها و رفتارهای اقتصادی جامعه.

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

ارسال دیدگاه

بسته آموزشـی و ایده‌بخـش

بسته آموزشی و ایده بخش، جهت راهنمایی و ایده بخشی به شما شرکت کنندگان عزیر تدارک دیده شده است که لازم و ضروری است به عنوان منبع از آن استفاده کنید و تولیدات موبایلی خود را با محوریت این بسته آماده نمایید.

::.مشاهده و دانلود بسته آموزشی و ایده بخش.::

کلیپ کوتاهی از این بسته را در ویدئوی زیر مشاهده نمایید:

تصاویر منتخب

تصاویر منتخب این هفته

حامیان جشنواره