۱۳:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

بسته‌ آموزشی و ایده‌بخش چرخ زندگی ؛ پیشنهاد ویژه‌ی ما برای شما

بسته‌ آموزشی و ایده‌بخش چرخ زندگی ؛ پیشنهاد ویژه‌ی ما برای شما

بسته آموزشی و ایده‌بخش چرخ زندگی، جهت راهنمایی و ایده‌بخشی به شما شرکت کنندگان عزیر تدارک دیده شده است و مشاهده آن به تمامی شرکت کنندگان توصیه می ود.

* توضیحات ذیل را حتما بخوانید؛

دبیر جشنواره مردمی فیلم موبایلی معلم با اشاره به اهمیت موضوع جشنواره و زیرموضوعات آن گفت: این بسته‌ی ایده‌بخش شامل «سه فیلم آموزشی خلاصه شده و کوتاه مدت» می باشد که بصورت کاملا کاربردی و جذاب تهیه شده است و شکر خدا تا به حال استقبال بسیار خوبی از این منابع شده است.

علیرضا رحمانزاده افزود: از چند ماه قبل با کمک اساتید فعال در حوزه تعلیم و تربیت و اقتصاد، این بسته‌ی کاربردی را برای متقاضیان تدارک دیده ایم که لازم و ضروری است به عنوان منبع از آن استفاده کنند و تولیدات موبایلی خود را با محوریت این بسته‌ها آماده نمایند.

وی اعلام داشت: در این سه قسمتِ کوتاه سعی شده است با نگاه جامع و سیستمی به مسئله‌ی کار و مصرف، مخاطب را به سمت اصلاح باورها و رفتارهای غلط اقتصادی سوق دهیم. مشاهده‌ی این بسته می‌تواند به سوژه یابی دقیقتر مخاطب جهت تولید فیلم موبایلی کمک شایانی کند.

لازم به ذکر است این سه قسمت، خلاصه ای از مباحث استاد جلیل معماریانی (کارافرین نمونه، استاد دانشگاه و مربی تربیتی) می باشد.

***

نکته یک (*مهم) : توجه داشته باشید که این بسته، خلاصه‌ی مباحث یک کارگاه 5 ساعته می باشد! بنابراین مباحث مطرح شده در این سه قطعه فیلم‌، تنها بخشی از موضوع مهم و گسترده‌ی فرهنگِ اقتصادی است و صرفا به جهت عمق‌بخشی و تغییر نگرش مخاطبین عزیز نسبت به رابطه‌ی فرهنگ و اقتصاد مطرح شده است.

نکته دو :  صمیمانه از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان استقبال می کنیم و از شما خواستاریم با نظرات خود ما را کمک و یاری نمایید. 

***
شما می توانید این بسته را هم اکنون از لینک‌های زیر دریافت نمایید..

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

 • نگین جلالی
  16:14 96/01/05

  سلام آیآ برای ارسال آثار هنوز وقت هست کاشکی فرصت بیشتری می گذاشتید تا آخرفرودین ممنون

 • نگین
  16:11 96/01/05

  سلام خوبید آیا هنوز هم مهلت داریم فیلم بفرستیم کاشکی تا آخر فروردین وقت می گذاشتید ممنون

 • نگین
  16:07 96/01/05

  سلام خوبید آیا هنوز هم مهلت داریم فیلم بفرستیم کاشکی تا آخر فروردین وقت می گذاشتید ممنون

 • * پاسخ دبیرخانه به زینب:
  14:50 95/11/05

  سلا بر شما / اگر برای تماشای فیلمها با مشکل مواجه شده‌اید، با مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) یا موزیلا فایرکاکس (Mozilla Firefox) وارد سایت شوید؛ همچنین از نصب ویدئوپلیر بر روی ویندوز خود مطمئن شوید.

 • زینب
  09:50 95/10/30

  سلام همه لینک ها و حتی ویدیو غیر فعال است لطفا درستشون کنید .

ارسال دیدگاه

بسته آموزشـی و ایده‌بخـش

بسته آموزشی و ایده بخش، جهت راهنمایی و ایده بخشی به شما شرکت کنندگان عزیر تدارک دیده شده است که لازم و ضروری است به عنوان منبع از آن استفاده کنید و تولیدات موبایلی خود را با محوریت این بسته آماده نمایید.

::.مشاهده و دانلود بسته آموزشی و ایده بخش.::

کلیپ کوتاهی از این بسته را در ویدئوی زیر مشاهده نمایید:

تصاویر منتخب

تصاویر منتخب این هفته

حامیان جشنواره