سوالات متداول

 

1. چرا فیلمهایی که در سایت گذاشته‌اید پخش نمی‌شوند؟

پاسخ: اگر برای تماشای فیلمها با مشکل مواجه شده‌اید، با مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) یا موزیلا فایرکاکس (Mozilla Firefox) وارد سایت شوید؛ همچنین از نصب ویدئوپلیر بر روی ویندوز خود مطمئن شوید.

 

2. موضوعی برای فیلم خود انتخاب کرده ام، اما نمی‌دانم از نظر شما قابل قبول است یا نه! از چه طریق مطمئن شوم؟

پاسخ: تمامی موضوعات جشنواره در متن فراخوان ذکر شده است. اما از آنجا که این موضوعات گسترده و وسیع هستند، سعی کرده‌ایم در "بسته‌ی ایده‌بخش چرخ زندگی" بصورت کاربردی به این موضوعات بپردازیم و بسط و شرح دهیم. لذا با مطالعه دقیق فراخوان و مشاهده‌ی بسته‌ی ایده‌بخش، متوجه خواهید شد موضوعی که برای فیلم خود در نظر گرفته اید، از نظر جشنواره قابل قبول است یا خیر.

 

3. من تا به حال فیلمی نساخته‌ام و این مهارت را ندارم. آیا می توانم در جشنواره شرکت کنم؟

پاسخ: همه‌ی افراد با هر میزان توانمندی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. چه افرادی که ذوق هنری دارند و سعی می‌کنند تمام مراحل اعم از داستان‌پردازی، تصویربرداری، دیالوگ‌ها، آهنگ‌گذاری وغیره را هنری و شبه‌حرفه‌ای انجام دهند و چه آنانی که تنها با فشار دادن دکمه ضبط بر روی تلفن همراهشان اقدام به ضبط یک صحنه می‌کنند. البته لازم است حتما آموزش‌های ساده و کاربردی فیلم‌برداری با تلفن همراه که در همین وبگاه قرار داده‌ایم را با دقت مطالعه نمایید.

 

4. آیا جوایزی که در بخش گروهی اعلام کرده اید، برای کل گروه است و تقسیم می شود؟ یا به تک تک اعضای گروه داده می شود؟

پاسخ: جوایز در بخش گروهی متعلق به کل گروه است و با صلاحدید سرگروه(معلم) بین اعضای گروه تقسیم می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

بسته آموزشـی و ایده‌بخـش

بسته آموزشی و ایده بخش، جهت راهنمایی و ایده بخشی به شما شرکت کنندگان عزیر تدارک دیده شده است که لازم و ضروری است به عنوان منبع از آن استفاده کنید و تولیدات موبایلی خود را با محوریت این بسته آماده نمایید.

::.مشاهده و دانلود بسته آموزشی و ایده بخش.::

کلیپ کوتاهی از این بسته را در ویدئوی زیر مشاهده نمایید:

تصاویر منتخب

تصاویر منتخب این هفته

حامیان جشنواره